طوفان قیمتی

فروشگاهی اقتصادی
4,500,000 تومان
✔ تحویل سه روزه
✔ امنیت کاملا بالا
✔ فروشگاه محصولات
✔ مشاوره رایگان
شرکتی اقتصادی
محبوب ترین
3,000,000 تومان
✔ تحویل سه روزه
✔ امنیت کاملا بالا
✔ قالب آماده حاوی 5 صفحه
✔ مشاوره رایگان
تک صفحه ای
2,000,000 تومان
✔ تحویل یک روزه
✔ امنیت کاملا بالا
✔ گالری تصاویر
✔ مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره رایگان، فرم کوتاه زیر را پر کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل خواهند کرد. همچنین میتوانید با شماره 09369388905 تماس حاصل نمایید.

فرم مشاوره رایگان


همانطور که میدانید امروزه وجود یک وبسایت برای هر کسب و کاری ضروری بوده و باعث اعتبار بخشیدن بیشتر به آن می شود. علاوه بر این یک روش تبلیغی بسیار مناسب برای افزایش فروش محصولات یا خدمات می باشد. کافیست یک وبسایت شکیل داشته باشید و هنگام معرفی محصولات یا خدمات خود به مشتریان، وبسایت خود را به نمایش بگذارید. آنگاه کاملا تاثیر مثبت وجود یک وبسایت را در کسب و کار خود حس خواهید کرد. شما می توانید در طرح طوفان قیمتی هرمانو استودیو با طراحی وبسایت با قیمت مناسب اما کیفیتی عالی یک نتیجه ی فوق العاده بگیرید.

طراحی وب سایت

سوالات متداول

وبسایت های طراحی شده توسط هرمانو استودیو همگی از امنیت کامل و کافی برخوردار بوده و کارشناسان فنی متخصص همیشه در کنار شما برای پشتیبانی حاضر هستند. تفاوت قیمت در طراحی وبسایت های انجام شده توسط ما فقط در میزان فعالیت روی وبسایت میباشد به این صورت که در سایت های با قیمت مناسب عمدتا از نظر طراحی از قالب های آماده استفاده می شود و در وبسایت های با قیمت بالاتر شخصی سازی بیشتری انجام شده و امکانات بیشتری روی وبسایت قرار میگیرد.

تمام وبسایت های طراحی شده توسط هرمانو استودیو از پشتیبانی برخوردار هستند، پشتیبانی شامل دو بخش فنی و محتوایی می شود که هنگام سفارش وبسایت مشخص میگردد که نیاز به چه میزان پشتیبانی میباشد.

پشتیبانی هرمانو استودیو توسط شما تعیین میگردد، اگر نیاز به تولید محتوا برای وبسایت خود هستید کارشناسان تولید محتوا به شما کمک خواهند کرد تا محتوای بروز با بهینه سازی مناسب را برای سایت خود داشته باشید. اگر فقط پشتیبانی فنی نیازی دارید کارشناسان فنی هرمانو استودیو در خدمت شما هستند تا سایت شما را از خطرات احتمالی حفظ کنند.

بله – ما از زمان ساخت وبسایت زیرساخت های سئو را برای شما آماده میکنیم و در تمام طول مسیر نیز در کنار شما هستیم تا وبسایت شما را بین رقبا در رتبه های بالا و حتی در خطوط اول گوگل قرار دهیم. سئوی انجام شده توسط هرمانو ارگانیک بوده و از هیچ تبلیغ رباتی استفاده نمیشود.

بله – از قالب های آماده تا وبسایت های کاملا اختصاصی توسط استودیو هرمانو طراحی میشود. کافیست تا شما ایده ی مد نظرتان را به کارشناسان ما توضیح دهید تا وبسایت کاملا مطابق با سلیقه و نیاز شما پیاده سازی شود.